Damla Etiket - Nedir - Çeşitleri - Fiyatları 2023

Damla etiket, mercek etkisiyle tasarımı büyük gösteren, görülme açısını genişleten, renklere derinlik ve parlaklık kazandıran bir reklam ürünüdür. Poliüretan esaslı çift karışımlı etiketlerdir. Damla Etiket; ilgi çekmek istediğiniz reklama 3 boyutlu bir özellik kazandırmaktadır. Yüzeyi düz olan her yere yapıştırılabilir. Genel olarak bu etiketler yalnızca şeffaf renkli şekilde üretilmemektedir. Bununla beraber birbirinden farklı renklerde de rahatlıkla hazırlanabilmektedir. Böylelikle firmalar, diledikleri renklerdeki etiket modellerini herhangi bir sorun olmadan kullanabiliyor.

Damla Etiket ihtiyaçlarınız için bize danışın. Sektör tecrübemiz ile en kaliteli ürünleri, en iyi tasarımlar ile sizlere sunuyoruz! Damla Etiket için en iyi fiyatları bizimle keşfedin!Damla Etiket Ankara

Nerelerde Kullanılır?: Damla etiketler, genellikle reklam amaçlı olarak kullanılır.Damla etiketler, aşağıdaki gibi çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır;

  1. Otomotiv
  2. Beyaz eşya
  3. Elektronik
  4. Tekstil
  5. Hediyelik Eşya

Damla Etiket Çeşitleri

Damla etiketler, kullanılan poliüretan malzemenin türüne göre çeşitlere ayrılır.

  • Şeffaf damla etiketler: Poliüretan malzemenin şeffaf olmasından dolayı, etiketin üzerine uygulanan tasarım net bir şekilde görünür.
  • Renklendirilmiş damla etiketler: Poliüretan malzemenin renklendirilmesinden dolayı, etiketin üzerine uygulanan tasarım daha belirgin bir şekilde görünür.
  • Parlak damla etiketler: Poliüretan malzemenin parlak olmasından dolayı, etiketin üzerine uygulanan tasarım daha dikkat çekici bir şekilde görünür.

Damla Etiket Fiyatları Nedir?

Damla etiket fiyatları, etiketin boyutu, rengi, kalınlığı ve üretim miktarına göre değişir. Genel olarak, etiket boyutu büyüdükçe ve üretim miktarı arttıkça fiyatlar da artar.

Damla Etiket Fiyatları Nasıl Hesaplanır 2023?

Damla etiket fiyatları, aşağıdaki formülle hesaplanabilir:
Fiyat = (Boyut x Renk x Kalınlık x Üretim Miktarı) x Birim Fiyat